• Pazartesi - Cumartesi: 9.00 - 18.00
  • English

Vera Soğutma

kaliteye verdiğimiz önem, çevre dostu özgün tasarım anlayışı, imalatı ve montaj sonrası teknik destek ile 31 yıldır faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Tarihçe

1988 yılında kurulan firmamız, 8 yıl boyunca endüstriyel mutfak ekipmanları imalatı üzerine kendini geliştirmiş, 1996 yılından sonra kafe, pastane, restaurant, market, yemekhane, mağaza tasarım ve üretimi ile yelpazesini genişletmiştir.

31 yıllık sektör tecrübesi olan firmamız; kaliteye verdiği önem, çevre dostu özgün tasarım anlayışı, imalatı ve montaj sonrası sağladığı teknik destek ile ön plana çıkmaktadır.

Projelerimizde mekan ve çevre verileri ile bağlamsal nitelikte uyumu sağlamaktayız. Estetik ve işlev unsurlarının dengesini oluşturarak ihtiyaçlara yönelik kullanıcıya özel tasarımlarımızla karşınıza çıkmaktayız. Firmamız, yüksek teknoloji ve bünyesindeki ekipmanları ile endüstriyel mutfak ve teknik gruplarda seri üretim imkanı da sunmaktadır.

Projeye özel çözümler, kullanıcıya özel renk, doku ve ebat seçenekleri ile üretim yapan Vera Soğutma, sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.